Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Shtip

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shtip , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shtip ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

25 Nën 22:30 , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin plin 2003

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 02:35 , ,

Golf 4

23 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 02:31 , ,

Golf 4

22 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:30 , ,

Skoda Roomster -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 21:41 , ,

RENAULT SCENIK -97

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 00:39 , ,

Land Rover

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 19:02 , ,

seat toledo 1.9tdi 81kw

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 13:21 , ,

Audi A3 1.9 77KW 105KS

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Dhj 11:52 , ,

SKODA OKTAVIA 1.9 81KW

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 07:40 , ,

Se pradava ford eskord

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Qer 09:20 , ,

Mercedes C 220

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 14:17 , ,

VW Vento turbo dizel

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 04:58 , ,

VW Polo

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 23:03 , ,

Mercedes C250 cdi

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Mar 19:56 , ,

Mercedes C250 CDI moze i zamena

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Jan 12:33 , ,

Fiat Punto 1.7 jtd ITNO

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 13:57 , ,

Range Rover 2.5 TD BMW Motor

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shtip nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione