Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Strugë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Strugë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Strugë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 10:29 ,

Mercedes-Benz B 180 diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:57 ,

VW PASSAT 2.0 DSG F1

6 700 EUR

Dje 14:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:41 ,

Opel Ascona registrirana so atest plin

450 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 01:45 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 22:52 ,

Mercedes-Benz E220 CDI Classic

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 22:43 ,

Audi A6 2.5 TDI Quattro -Full Oprema- S Line

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 22:21 ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro S - Pro Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Pri 21:17 ,

VW Crafter 2.0 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 21:06 ,

Golf 6 highline 2009 1.4 TSI DSG F1 160ps

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Pri 14:32 ,

VW Golf 6 2.0

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 01:30 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 22:59 ,

Mercedes-Benz E320 EVO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 22:33 ,

MERCEDES-BENZ E 200 CDI

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 22:03 ,

FORD MONDEO ST 2.2 TDCI 200ks 2014god MOZE ZAMENA

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 20:37 ,

DODGE CHALLENGER

36 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 19:02 ,

Ford Ka 1700€ 2008

1 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 17:40 ,

Audi A6 quatroo vo odlicna sostojba

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 17:20 ,

VW Passat 3 karavan so klima 1.9 td

1 150 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Pri 18:38 ,

Citroeên c4 1.4 65kw facelift (Neuvezena) 2010 g.

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 14:26 ,

Hyundai Accent 1.3 2000

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:13 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 10:45 ,

Ford Mondeo 1999 plin i benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 02:53 ,

Porsche cayene 3,6lt.2010g.220000klm.

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 14:02
Линк
,

Opel Korsa D

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 02:40 ,

FORD MONDEO ST 2.2 TDCI 200KS 2014 ZAMENA

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 02:40 ,

Ford Mondeo 2.2tdci 200ks zamena

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 18:59 ,

Dzip Daihatsu Terios 1.3benzin 4x4

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Strugë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione