Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Strumicë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Strumicë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Strumicë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 20:30
Link:
Shitorja ,

MITSHUBUSHI PAJERO 3.2did 4x4

12 800 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:52 Shitorja ,

MAZDA 6

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 ,

BMW X1 18D 143 ks M-paket od CH

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:42 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:35 ,

Opel Astra 1.7CDTI

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:22 ,

Citroën AX

1 MKD

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:45 ,

Toyota Avensis Verso D4D

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:09 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:50 ,

Mercedes-Benz A160 CDI KLIMA UVOZ OD GERMANIJA

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:58 ,

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:37 ,

Peugeot 307 XS 2.0 140hp

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:44 ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 110ks

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:29 ,

Jaguar X-Type 2.0d

4 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:11 ,

Mercedes-Benz S 350 AMG 4Matic Bluetec

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:47 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:20 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -13

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:40 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:12 ,

Mercedes-Benz 200

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:37 ,

Opel Vectra 1.7

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:23 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:26 ,

BMW X1 18D 143KS X DRIVE

13 333 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:12 ,

VW Volkswagen Sharan

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 ,

RENO MEGAN 1.5 dci 74kw

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 ,

Mercedes-Benz ML 320 Sport 4Matic -08

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 ,

FORD C-MAX 1.6HDI

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:37 Shitorja ,

MITSHUBUSHI PAJERO 3.2did 4x4

12 800 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30 Shitorja ,

MITSHUBUSHI PAJERO 3.2did 4x4

12 800 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:27 ,

ALFA ROME GIULIETTA 2.0JTD -13

8 777 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:24 ,

VW PASSAT 2.0TDI 170KS HIGHLINE OD CH

15 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:24 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -14

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:11 ,

VOLVO C30 R-DESIGN

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:18 Shitorja ,

Audi A4 quattro 3.0 tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:41 ,

SEAT ALHAMBRA SARAN

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 ,

Alfa Romeo 147 GTA 3.2 V6 250hp

7 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:56 ,

Range Rover Sport 3.6 tdv 8 hse neuvezuvan

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:50 ,

Daewoo Nexia 1997

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:54 ,

BMW X1 X-DRIVE 2.0 177KS -11

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:24 ,

Audi A5 3.0 TDI quattro

10 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17 ,

BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Strumicë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione