Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Strumicë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Strumicë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Strumicë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Maj 13:30 , ,

VW Golf 5 GT SPORT

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 17:22 , ,

Audi А4 74kw 116kc 1.6 b

800 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 15:36 , ,

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 17:37 , ,

Renault Megane 1999 dizel

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 21:19 , ,

Se prodava

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 10:37 , ,

Vw touareg 3.0 v6 tdi

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 14:09 , ,

SE PRODAVA FORD MONDEO

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 16:41 , ,

Mercedes Benz E280

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Dhj 19:58 , ,

Pezo boxer 2.2hdi 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 18:42 , ,

Ford Mondeo

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 20:19 , ,

Se prodava

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 22:31 , ,

FIAT STILO 2001GOD 1.9 JTDI

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 11:45 , ,

Opel Astra Karavan -99

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 02:43 , ,

Alfa romeo

1 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Pri 09:24 , ,

Alfa Romeo 146 1.9JTD 77KW

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 02:36 , ,

Renault Megane 1.9 dci

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 02:36 , ,

Fiat Punto van Tovarno

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 15:47 , ,

Opel Vectra 2.2 -01

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 20:32 , ,

MERCEDES-BENZ CLK 320

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 18:24 , ,

Audi A6

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 16:56 , ,

VW TOURAN

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Mar 09:47 , ,

Ford Mondeo -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 15:54 , ,

Peugeot 807 2.0 HDI 136KS -08

2 800 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 20:23 , ,

Ford Galaxy 2.0 TDCi Ghia 140 ks

4 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 17:29 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 14:23 , ,

Peugeot 407 2.2HDI 170KS -07

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 12:02 , ,

WV SHARAN 1.9TDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 20:12 , ,

VW Golf -15

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Strumicë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione