Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Veles

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Veles , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Veles ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Maj 21:18 , ,

Ford Fokus 1.8 kw 115k.dizel

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 17:42 , ,

Suzuki

2 000 EUR

Viti: 2007
03 Maj 20:51 , ,

Alpina B4

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 18:59 , ,

passat

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 15:13 , ,

Se prodava avtomobil ford fiesta

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 15:42 , ,

TOYOTA YARIS ne uvezuvana od salon MKD

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 15:05 , ,

Peugeot 307 1.4 moze i zamena

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 12:10 , ,

13355

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 03:04 , ,

VW Passat b6 2.0 full oprema 07/08 Prv gazda

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 09:57 , ,

Opel Astra

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 18:21 , ,

Audi A4 1.9 96kw 131 ks -04 6 Brzini

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Jan 14:47 , ,

VW Golf

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 20:20 , ,

Daewoo Tico

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 17:57 , ,

Audi A3 2.0TDI 140KS Full Oprema

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Tet 19:33 , ,

Peugeot Partner -11

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Gush 20:52 , ,

BMW 118 diesel za delovi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 23:49 , ,

Volkswagen Touran

5 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 19:24 , ,

Audi A4

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 17:59 , ,

BMW 530d automatik

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 15:26 , ,

SEAT ALHAMBRA MOZE I ZAMENA ZA FERGUSON 339

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Jan 03:17 , ,

Seat Alhambra

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Dhj 21:41 , ,

Seat Alhambra

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 23:59 , ,

VW Touran 2.0 140ps

5 555 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 21:13 , ,

Renault Koleos

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 16:09 , ,

Mercedes-Benz C 200 -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 23:35 , ,

Mazda 6

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 12:54 , ,

Mercedes C 200 CDI

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 21:33 , ,

Audi A4 cena po dogovor

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 17:10 , ,

VW Golf 5 GT 2.0 TDI

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 14:47 , ,

Lada 1200

400 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Veles nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione