Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Vinicë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Vinicë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vinicë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:50 ,

Peugeot 205

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:24 ,

Peugeot 405 1994

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:32 ,

BMW 318 D 2008 uvoz od DE

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:26 ,

Renault Laguna moze zamena

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 15:05 ,

Hunday Elantra 1.6 benzin 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 08:34 ,

Opel Insignia 4x4

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 19:19 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 13:53 ,

Opel Corsa 1.3 ecoflex 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Pri 21:53 Shitorja ,

Audi A8 4.2tdi long 2015

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 23:56 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI 77kw 105ks

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 13:56 ,

BMVX5

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Pri 02:03 ,

VW Passat 2008 dizel

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 17:58 ,

Продавам Hyundai Getz 1.1

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 03:41 ,

BMW X3 2.0

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 03:41 ,

Lada Niva 1.6

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Mar 11:44 ,

Mercedes-Benz ML 270 dizel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 10:59 ,

Audi A5 3.0tdi 239ks sportback 2011

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 20:03 ,

Se prodava

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 14:27 ,

Citroen C4 vtr 1.6 hdi 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:00 ,

Fiat Bravo 1.6 diesel

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 04:34 ,

Golf 5 so full oprema HITNOO

2 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 10:25 ,

Alfa Romeo 145

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 16:21 ,

BMW X3 xDrive20d M-Sport automat,2015, 107100 km

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 16:39 ,

Mercedes-benz A 170 CDI

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 16:20 ,

Opel Corsa 1.0 benzin -99

880 EUR Намалена цена

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 10:34 ,

Mazda CX-7

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 10:34 ,

VW Sharan 1.9tdi

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 13:25 ,

Citroen C4 1.6 HDI 68kw

10 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 20:06 ,

Toyota Avensis 2.0 D-4D 86 kw 2004 god.

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 13:21 ,

BMW X3 2.0 177 -08

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vinicë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione