Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 12:35
Линк
Shitorja ,

Seat Arona style 1.6Tdi 95hp

15 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:32 Shitorja ,

Skoda Citgo 1.0 60hp tovarno

6 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:31 Shitorja ,

Renault Espace 1.6Dci 130hp energy zen

17 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 Shitorja ,

Citroen C3 Societe 1.4hdi 70hp

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:28 Shitorja ,

Audi Q3 2.0Tdi 136hp

22 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:28 Shitorja ,

Peugeot 308 1.6Bluehdi 100hp

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:26 Shitorja ,

Bmw X5 xDrive m50D 3.0d 381hp automatic

68 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:23 Shitorja ,

BMW 4 Gran coupe 418D 136hp

21 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:21 Shitorja ,

Bmw X5 xDrive 40d 313HP M-sport

53 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:21 Shitorja ,

BMW x4 xDrive 20D 190hp 4x4 automatic

61 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:20 Shitorja ,

VW Golf 1.4tsi Ch 130.000km

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:20 Shitorja ,

Peugeot 308 1.6 hdi 100hp

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:19 Shitorja ,

VW Passat 2.0 CR TDI 4 motion CH comfortline

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:18 Shitorja ,

Audi A4 Avant 2.0Tdi 150hp S-Tronic

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:17 Shitorja ,

Ford Transit 2.2 tdci 2012 160 ps

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 Shitorja ,

Ford Transit Custom limited 2.2 tdci CH

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:09 Shitorja ,

Opel Corsa gsi 1.6 turbo Ch

4 750 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:00 Shitorja ,

Skoda Octavia RS 2.0tdi 170ps Ch

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:59 Shitorja ,

Skoda Octavia facelift 2.0 tdi 8V CH

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:57 Shitorja ,

Ford Transit maxi 1.8 tdci termoking

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:56 Shitorja ,

Seat Altea XL freetrack 4x4 170 ps tdi CH

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 Shitorja ,

VW TIGUAN DSG 2.0 TDI 4motion CH

12 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Shitorja ,

Skoda Yeti 4x4 2.0 tdi cr active CH

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione