Bogovinë | Makina | Vetura | Škoda | Fabia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


04 Dhj 12:04 Shitorja ,

Skoda Fabia combi

52 000 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 10:11 ,

Skoda Fabia 1.9tdi -06

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 12:56 ,

Skoda Fabia

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Maj 22:03 ,

Skoda Fabia

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 13:26 ,

Škoda Fabia 67231km 1.4 mpi

Viti: 2001
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Pri 12:48 , ,

SKODA FABIA RS 1.9 TDI FULL

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Sht 16:54 ,

Skoda Fabia -07

3 000 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 10:15 ,

Skoda Fabia -07

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 02:19 ,

Skoda Fabia -07

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 20:06 ,

Skoda Fabia -01

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim