Bogovinë | Makina | Vetura | Škoda | Felicia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


29 Mar 17:34 ,

Skoda Felicia

350 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 12:48 ,

SKODA FELICIA

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Shk 15:38 , ,

Skoda Felicia

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 21:27 ,

Skoda Felicia -96 garaziran avtomobil

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 15:20 ,

Skoda Felicia -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 21:47 ,

Skoda Felicia -98 registrirana novi gumi

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Tet 19:48 ,

Skoda Felicia -97

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 14:05 ,

Skoda Felicia -97 stranska

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 20:29 ,

Skoda Felicia -98

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Qer 11:41 , ,

Skoda Felicia 1.3 vo odlichna sostojba-95

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim