Strugë | Makina | Vetura | Škoda | Forman

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


02 Shk 21:00 ,

Skoda Forman vo odlicna sostojba

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 08:30 , ,

SKODA FORMAN

450 EUR Намалена цена

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 12:57 ,

Skoda Forman -94

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Korr 11:51 ,

Skoda Forman -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
31 Mar 13:16 , ,

Skoda Forman -94

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 23:11 , ,

Skoda Forman karavan 1.3 -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim