Bogovinë | Makina | Vetura | Škoda | Octavia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 13:23 ,

Skoda Octavia

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 , ,

Skoda Octavia

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Jan 10:04 Shitorja ,

Skoda Octavia 1.9 TDI 105 KS 4X4 6 Brzini Full

5 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 11:51 , ,

Skoda Octavia

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 16:53 , ,

Skoda Oktavia 1.6 tdi DSG -10

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 12:40 ,

Skoda octavia 2.0 Tdi Dsg -07/8 8V

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 13:48 ,

Skoda Octavia 1.9 -99

1 399 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 16:09 , ,

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI NOV UVOZ OD SVAJCARIJA

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim