Strugë | Makina | Vetura | Škoda | Rapid

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 20:00 Shitorja , ,

Skoda Rapid 1.2-12v SPACEBACK Full Oprema

5 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Mar 10:51 , ,

SKODA RAPID SPACEBACK 1.6 TDI -15

7 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Nën 14:46 Shitorja ,

Skoda Rapid 1.6 TDI 105 ks

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 12:12 Shitorja , ,

Skoda Rapid Ambition 1.4TDI SB

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 13:08 ,

Skoda Rapid

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 14:45 ,

Skoda Rapid

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 17:47 , ,

Skoda Rapid 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Korr 15:11 , ,

Skoda Rapid

9 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Tet 21:33 , ,

Škoda Rapid Spaceback

13 000 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 21:12 ,

Skoda Rapid

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim