Çair | Makina | Vetura | Škoda | Roomster

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 12:30 Shitorja , ,

SKODA ROOMSTER 1.9TDI 77KW SERVISNA KNISKA NOVA

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 19:15 Shitorja ,

SKODA ROOMSTER SCAUT1.9 TDI FUL OP -07 ODLICNA

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Jan 23:08 Shitorja ,

SKODA ROOMSTER 1.9 TDI cycling CH

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 00:13 , ,

Skoda Roomster 1.4 tdi -08

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 15:59 , ,

Skoda Roomster 1.4 tdi extra sostojba

4 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 21:51 , ,

Skoda Roomster

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 09:15 , ,

SKODA ROOMSTER

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Pri 11:28 , ,

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI KLIMATRONIK

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 17:07 ,

Skoda Roomster 1.2 TSI Facelift

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Dhj 08:04 ,

Roomster TSI 2011g.

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim