Strugë | Makina | Vetura | Škoda | Roomster

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


31 Mar 19:22 Shitorja ,

SKODA ROOMSTER SCAUT1.9 TDI FUL OP -07 ODLICNA

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 20:45 Shitorja ,

SKODA ROOMSTER 1.9 TDI cycling CH

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 17:30 , ,

Skoda Roomster -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 19:53 , ,

Skoda Roomster -10

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Korr 00:13 , ,

Skoda Roomster 1.4 tdi -08

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 15:59 , ,

Skoda Roomster 1.4 tdi extra sostojba

4 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 21:51 , ,

Skoda Roomster

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 09:15 , ,

SKODA ROOMSTER

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim