Berovë | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 146 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


10 Gush 13:34 Vetura , Shkup , Aerodrom

Alfa Romeo 146 dizel

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 20:12 Vetura , Shkup , Aerodrom

Alfa Romeo 146 vo odlicna sostojba

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Nën 09:45 Vetura , Probishtip

Alfa Romeo 146 itno

1 600 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 09:12 Vetura , Probishtip

Alfa Romeo 146 1.4tw Benzin/Tng

900 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 03:06 Vetura , Shkup , Karposh

Se prodava

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 20:11 Vetura , Veles

Alfa Romeo 146

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 16:38 Vetura , Kriva Pallankë

Alfa Romeo 146 -99

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 22:19 Vetura , Ohër , Debarcë

Alfa Romeo 146

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 16:05 Vetura , Shkup , Karposh

ALFA ROMEO 146 SERVISIRANA TOP CENA

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Nën 10:36 Vetura , Kumanovë

ALFA ROMEO 146 1.9 JTD

1 600 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim