Berovë | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 155 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


10 Gush 15:26 Vetura , Shtip

Alfa Romeo 155

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 22:40 Vetura , Shkup , Aerodrom

Alfa Romeo 155

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 17:53 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Alfa Romeo 155 1.8 t.s -95 g

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Dhj 02:13 Vetura , Ohër

Alfa Romeo 155 TS

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 20:50 Vetura , Probishtip

Alfa Romeo 156 jtd

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 17:46 Vetura , Dibrë

ALFA ROMEO 155 1.8 Tspark

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 18:40 Vetura , Shkup , Petrovec

Alfa Romeo 155 twin spark 1.8

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 14:24 Vetura , Dellçevë

Alfa Romeo 155 Twin Spark sport -95

1 600 EUR Намалена цена

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 21:56 Vetura , Shkup , Çuçër-Sandevë

Alfa Romeo 155 -94

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 01:16 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Alfa Romeo 155 -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim