Vallandovë | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 164

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


01 Dhj 20:18 , ,

Alfa Romeo 164 2.5 td

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 20:14 , ,

Alfa Romeo 164

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 15:44 ,

Alfa Romeo itno

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 17:00 , ,

Alfa Romeo 164 2.0 -90

750 EUR Намалена цена

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 22:36 , ,

Alfa Romeo 164 2.0 -90

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 17:05 ,

Alfa 164 za motor so vasa doplata -94

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 17:05 ,

Alfa Romeo 164 klima -94 zamena moze na rati

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 19:07 ,

ALFA ROMEO 164 2.0 -95 ITNO MOZE I ZA DELOVI

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Gush 17:17 , ,

Alfa Romeo 164 moze i zamena za stransko so dok-91

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 10:49 , ,

Alfa Romeo 164 so plin -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim