Çuçër-Sandevë | Makina | Vetura | Alfa Romeo | MiTo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 08:42 , ,

Alfa Romeo MiTo -09 1.6 dizel 120 ks 155000 km

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Shk 20:09 Shitorja ,

ALFA MITO 1.6 DIZEL 88KW -09 FUL OPREMA SUPER

4 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Shk 11:41 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.4 tb -09 Exclusive

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Tet 20:08 Shitorja ,

ALFA MiTo -12 1.3 DIZEL NAVIGACIJA ODLICNA

4 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 08:39 , ,

ALFA MITO 1.3j tdm -11 euro5

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 20:01 , ,

ALFA MITO 1.3 JTD -11

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 12:00 , ,

Alfa Romeo

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 10:25 ,

Alfa Romeo Mito

4 690 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Korr 23:18 , ,

Alfa Romeo MiTo

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 12:54 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm FULL OPREMA

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim