Vallandovë | Makina | Vetura | Alfa Romeo | MiTo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 20:15 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.6Jtd 120hp Full Oprema

4 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:02 , ,

Alfa Romeo MiTo -09 1.6 dizel 120 ks 165000 km

4 300 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:49 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.3 jtd

4 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Tet 09:25 ,

Alfa Romeo MiTo 1.3JTDm

5 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 17:43 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.4 t-jet 155hp

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Gush 11:42 Shitorja , ,

ALFA ROMEO MITO 1.6JTD 120HP -09

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 23:13 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.4

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 14:09 ,

Alfa Romeo MiTo -10 107000 km

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim