Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Alfa Romeo

4C , 2
Alfa 145 , 35
Alfa 146 , 46
Alfa 147 , 545
Alfa 155 , 13
Alfa 156 , 349
Alfa 159 , 179
Alfa 164 , 10
Alfa 166 , 64
Alfa 33 , 18
Alfa 75 , 1
Brera , 10
GT , 52
GTV , 9
Giulietta , 17
MiTo , 24
Spider , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Alfa Romeo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 12:59
Линк
, ,

Alfa Romeo Alfa 147 1.6 twin spark vo top sostojba

2 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:50
Линк
, ,

ALFA ROMEO 159

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:48
Линк
, ,

Alfa Romeo 159 1.9JTDm 150ks 149.000km 2008

5 200 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 21:24 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD 140KS-12

8 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:16 , ,

Alfa Romeo 147 Benzin Plin Atest Full 2006g

1 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 , ,

Alfa Romeo 147 Benzin Plin Atest Full 2006g

1 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 Shitorja , ,

Alfa Romeo 147 1.9 Mjet 120ks 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:48 Shitorja ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6jtdm 120hp automatic

12 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:44 ,

Alfa 159

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:25 ,

Alfa Romeo GT -07 JTDM 180ks

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:57 Shitorja , ,

Alfa Romeo Mito 1.6jtd euro 5 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:02 ,

Alfa Romeo 147 JTDm -05

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA -13 2.0JTD 170KS

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:35 Shitorja ,

ALFA 147 1.9 JTDm 120 KS 158000KM -07 MT Auto

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:50
Линк
, ,

ALFA ROMEO 159

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 , ,

Alfa Romeo 166

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:11 ,

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 900 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:54 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 jtd -08 full oprema 210ks

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:59
Линк
, ,

Alfa Romeo Alfa 147 1.6 twin spark vo top sostojba

2 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:30
Линк
, ,

Alfa Romeo 159 1.9JTDm 150ks 149.000km 2008

5 200 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:48
Линк
, ,

Alfa Romeo 159 1.9JTDm 150ks 149.000km 2008

5 200 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 05:12 ,

Alfa Romeo 147 JTD 1.9 2008

2 700 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 20:27 ,

ALFA ROME GIULIETTA 2.0JTD -13

8 777 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 20:20 Shitorja ,

ALFA MiTo -11 FULL OPREMA KAKO OD SALON 1.3 Mjet

5 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 20:17 Shitorja ,

ALFA MiTo -11 FULL OPREMA KAKO OD SALON 1.3 Mjet

5 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 19:01 Shitorja , ,

Alfa Mito 1.4 Fabricki plin

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 18:38 ,

Alfa Romeo 147 GTA 3.2 V6 250hp

7 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 18:00 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.6 dizel registrirano do 09.2021

4 300 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 17:19 ,

Alfa Romeo 147 1.9 jtd 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 15:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 13:42 ,

Alfa Romeo 156.2.4 JTDM 180ks

3 000 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 12:38 ,

Alfa Romeo 159 socuvana 2007

4 090 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 08:36 Shitorja ,

ALFA ROMEO STELVIO Q4 4X4 2.2 DIZEL 190KS PREMIUM

40 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 01:26 Shitorja ,

Alfa 155

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 13:38 ,

Alfa Romeo 159 JTDm 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 13:31 ,

Alfa Romeo 147 1.9JTD

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 08:09 Shitorja ,

ALFA ROMEO 159 JTDm -07 A.C. AVTO ALEX

3 980 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 22:26 Shitorja ,

Alfa Romeo MiTo Q2 1.3mjtd 6 brzini distinctive

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 15:43 , ,

Alfa Romeo 159 Jtdm 150ks

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 10:39 Shitorja ,

Alfa Romeo 147 1.9 jtd -06

3 190 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 02:53 Shitorja ,

Mercedes

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 09:18 , ,

Alfa Romeo 146 1.4 ts

600 EUR Намалена цена

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 02:40 , ,

Alfa Romeo 147 1.9jtd

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 15:53 Shitorja ,

ALFA ROMEO 1.9 JTDM

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Alfa Romeo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione