Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Shkup

Alfa 145 , 2
Alfa 147 , 16
Alfa 156 , 5
Alfa 159 , 6
Alfa 164 , 1
Alfa 166 , 1
GT , 2
GTV , 1
Giulietta , 2
MiTo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 01:50
Линк
, ,

ALFA ROMEO 159

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 01:50
Линк
, ,

ALFA ROMEO 159

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 06:17 , ,

Prodavam Alfa Romeo 159

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Jan 09:57 , ,

ALFA ROMEO 147 1.9JTD 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 17:29 , ,

Alfa Romeo GT Q2 1.9 jtd 150 hp

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 19:33 , ,

Alfa Romeo 147 jtdM 2007 Redizain

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 23:13 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.4

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 16:43 , ,

ALFA ROMEO 147 TI

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 15:35 , ,

Alfa Romeo 147 TI ITNO

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 13:31 , ,

Alfa Romeo 156 jtd perfektna

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:25 , ,

Alfa Romeo 156 JTS 2.0

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Pri 02:20 , ,

Alfa Romeo GT 1.9JTD -03

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 11:54 , ,

Alfa Romeo 147 1.9JTD

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 10:34 , ,

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD EXTRA CENA

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 11:48 , ,

ALFA ROMEO FULL OPREMA NAJUBAV

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 20:27 , ,

ALFA ROMEO 147 1.9JTD EXTRA CENA

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Tet 21:32 , ,

Alfa Romeo 159 1.9 JTS

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Sht 14:54 , ,

ALFA ROMEO 147 1.9 JDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Sht 17:24 , ,

ALFA ROMEO 145 1.4 REGISTRIRANA

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 20:24 , ,

Alfa Romeo 159 JTS 1.9 165KS prv gazda

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Korr 10:23 , ,

ALFA ROMEO 156 1.8 TVIN SPARK

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 20:50 , ,

Alfa Romeo Crosswagon 4x4

6 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 10:57 , ,

Alfa Romeo Giulietta -13

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Gush 11:45 , ,

Alfa Romeo 147 1.6 TS 105hp -04

3 100 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Gush 19:56 , ,

Alfa Romeo 147 1.9 JTD -03

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 14:18 , ,

Alfa Romeo 159 sw 1.9JTDm 8V -07

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 11:38 , ,

ALFA ROMEO 166 2.4 JTD 20V 175 KS -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 18:49 , ,

Alfa Romeo 147 -00 itno

1 700 EUR Намалена цена

19 Shk 00:59 , ,

Alfa Guilietta -13

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Dhj 11:46 , ,

Alfa Romeo 147 1.9 mjet -04

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Gush 10:49 , ,

Alfa Romeo 164 so plin -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 15:47 , ,

Alfa Romeo 147 T.S 16v full oprema -01

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 21:12 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 jtdm full kraj -07

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Korr 15:39 , ,

ALFA ROMEO 145 -00

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 17:32 , ,

ALFA Romeo 147 -04

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 15:20 , ,

Alfa Romeo 147 1.9 JTD NAVI -01

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 20:24 , ,

Alfa Romeo 147 JTD M -06

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 20:49 , ,

ALFA ROMEO 156 1.8 140PS -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 19:57 , ,

Alfa Romeo 156 so plin -98

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione