Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 1
S-modele , 24
TT , 57
100 , 24
200 , 4
80 , 88
90 , 2
A1 , 7
A2 , 66
A3 , 1258
A4 , 2459
A5 , 212
A6 , 1597
A7 , 93
A8 , 230
Allroad , 25
Cabriolet , 8
Coupé , 2
Q3 , 21
Q5 , 60
Q7 , 167
QUATTRO , 13
R8 , 3
TT , 18

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Audi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 12:42
Линк
Shitorja ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Pri 13:21
Линк
Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDi

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34
Линк
,

Audi A4 2008 avtomatik

10 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 20:13 , ,

Audi A4 B7 2.0 Tdi 125kw Quattro S line

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 ,

Audi A6 3.0 TDI QUATRO S-LINE

8 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 , ,

Audi A4 2.0 TDI so 56000km

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:58 ,

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:40 Shitorja , ,

Audi A6

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:38 ,

AUDI A5 2.7 TDI SPORTPAKET

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 ,

Audi A8 4.2 tdi quattro 351ps 2012

26 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:19 ,

AUDI A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:48
Линк
,

Audi A5 Sportback 3.0 TDI quattro 3xS-Line

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:40 ,

Audi A6 quatroo vo odlicna sostojba

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:49 ,

AUDI Q7 3.0 TDI V6 -07

16 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:46 , ,

Audi A4 s-line

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:44 ,

Audi A4 1.9 tdi -01 registrirana so zelen karton

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:32 , ,

Audi A4 2.0 143k Sline -09

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:18 ,

Audi A4 TOP

11 300 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:11 ,

Audi A8 4.2 Quattro

32 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 , ,

Audi A6 2.0TDI Automatic Xenon Led

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 ,

Audi A4 2.0tdi 140hp facelift

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:39 ,

Audi A3 sportback mozi zamena do 77kw i 105ks

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:23 , ,

Audi Q5 190ks prv sopstvenik 61.000km

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:20 , ,

Audi Q5 190ks prv sopstvenik 61.000km

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:18 , ,

Audi A4

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:49 , ,

AUDI A4 2.7 TDI V6 190 HP S-LINE ODLICEN

9 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:42 , ,

AUDI A4 2.0 TDI 190hp 2017 3xS-Line Matrix

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28
Линк
,

Audi A8 3.0 tdi quattro 4x4 2004

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:25 , ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

9 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:15 ,

Audi A6 3.0 Quattro

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:08 ,

Audi A4 b8 -10 noemvri

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 ,

Audi A4 1.8T Cabrio

6 100 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:56 ,

Audi A4 1.8T Cabrio

6 100 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:42 Shitorja ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:38 ,

Audi A3

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:03 , ,

AUDI A6 2.7 TDI quattro

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:54 , ,

Audi A6 2.0 TDI 18 Zoll BBS

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 ,

Audi A4 2008 avtomatik

10 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:26 , ,

Audi Q7 3.0 tdi ne uvezena

27 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19 ,

Audi A4 -08

10 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:17 ,

Audi q7

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:42 ,

AUDI Q7 3.0TDI V6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Shitorja , ,

Audi A3 2.0 tdi 140ks 2004 kako nov

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08
Линк
Shitorja , ,

Audi A4 2.0 tdi 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Shitorja , ,

Audi A3 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

12 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:55 Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:54 Shitorja , ,

Audi A3 1.9tdi AutoMilano 6meseci garancija

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:46 Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione