Çuçër-Sandevë | Makina | Vetura | Audi | 80

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


14 Shk 17:24 , ,

Audi 80 B4 1.9TDI -93

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 02:21 , ,

Audi b4 1.9 tdi

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 15:24 , ,

Audi 80 b4 1.9 tdi

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 17:06 ,

Audi 80 B4 1.9TDI

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 12:13 , ,

AUDI 80

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 22:21 , ,

Audi 80

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 08:29 , ,

Audi 80

1 290 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Qer 15:39 , ,

Audi 80

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Dhj 18:45 , ,

Audi 80 Б419 TDI

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 18:03 , ,

Audi 80

600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim