Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Audi A3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Audi A3 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Qer 23:35
Линк
, ,

Audi A3 2.0TDI 103kw/ 140ks 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 14:04
Линк
, ,

Audi A3 1.9 tdi 105ks 2009 facelift model

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:21
Линк
,

Audi A3

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 21:18 ,

Audi A3

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:21 ,

Audi A3

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:52 ,

Audi A3 1.9 tdi 110ps redizajn 2000

1 900 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:56 , ,

Audi A3 sedan 1.6tdi 110hp ultra

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:58 , ,

Audi A3 2.0TDi 3xS-LINE 2009g UNIKAT

8 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Qer 22:47 , ,

Audi A3 cabrio S-line Full oprema

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 18:17 , ,

Audi A3 Limousine S-tronic

17 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Qer 17:14 , ,

Audi A3 2.0 tdi 2016 S-tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 17:04 , ,

Audi A3 2.0 tdi 2015 quattro s-line

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 17:04 , ,

Audi A3 2.0 tdi 2014 S-tronic sportback

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 17:03 , ,

AUDI A3 1.6 TDI - 2016 S-TRONIC

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 14:08 ,

Audi A3 1.9TDI DSG menuvac facelift 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 14:04
Линк
, ,

Audi A3 1.9 tdi 105ks 2009 facelift model

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 12:39 ,

Audi A3 dizel 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Qer 10:23 Shitorja , ,

Audi A3 2.0tdi AutoMilano sest meseci garancija

12 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 09:17 Shitorja , ,

Audi A3 1.9TDI 105ks facelift Auto Kodeks

6 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 01:45 ,

Audi A3 -19

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 23:55 , ,

Audi A3 1.6TDI 90ks 2010 klima panorama tempomat

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 19:08 , ,

Audi A3 2.0tdi 170ks quatro s line -06

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 18:08 Shitorja , ,

Audi A3 dizel full oprema

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 17:05 Shitorja , ,

Audi A3 1.6 tdi Ambition

6 900 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 17:05 Shitorja , ,

Audi A3 2.0 TDI

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 09:19 Shitorja ,

Audi A3 1.6 TDI 77kw 105ks perfektna sostojba

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 08:45 ,

Audi A3 2.0TDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 06:21 , ,

Audi А3 1.9tdi 110ks 2000

2 599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 17:13 , ,

Audi A3 SLine 2.0tdi 103kw 2009 unikat

8 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 17:28 Shitorja ,

Audi A3 1.6tdi 77kw 2010 super

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Qer 09:10 Shitorja ,

Audi A3 1.6 TDI 105 KS S LINE sportback 2011 MT Auto

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 16:29 Shitorja ,

Audi A3 2.0 tdi 140 ks sportback 2006 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 23:35 , ,

Audi A3 2.0TDI 103kw/ 140ks 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 18:05 ,

Audi A3 2.0 TDI S-Line Automatic DSG

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 18:03 Shitorja ,

Audi A3 sportback 2.0 TDI 150ks ultra led facelift

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 18:03 Shitorja ,

Audi A3 sportback 1.6 TDI 81kw sest brzini navigacija

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 17:58 Shitorja , ,

AUDI A3 LED 2.0 TDI 8V 2012 GODINA

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 17:33
Линк
, ,

Audi A3 2008 2.0tdi registrirano

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 08:51 Shitorja , ,

Audi A3 1.6tdi 77kw 105ks perfektna sostojba

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 13:34 Shitorja , ,

AUDI A3 2.0TDI 150HP S-TRONIK SPORT 2015

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 18:03 ,

Audi A3 1.9TDI

2 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A3 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione