Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Audi A5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Audi A5 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 22:23 ,

Audi A5 Sportback

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 , ,

Audi A5

123 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 , ,

AUDI A5 COUPE 3.0 QUATRO

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:35 ,

Audi a5 3.0 tdi

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:38 ,

AUDI A5 2.7 TDI SPORTPAKET

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:32 ,

Audi A5 2.7 TDI 140kw 190ks

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 14:03 , ,

Audi A5

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 01:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 22:17 Shitorja ,

AUDI A5 2.7 TDI S_LINE UVOZ OD SVAJCARIA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:07 , ,

Audi A5 3xS line Quattro 2013 Full Oprema

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Mar 19:33 , ,

Audi A5 quattro 3.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 10:26 Shitorja ,

AUDI A5 2.7 TDI S-LINE ABT 300KS -09 MT Auto

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 10:06 Shitorja , ,

Audi A5 2.0tdi 3xSline AutoMilano 6meseci garancija

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 23:46 , ,

AUDI A5 2.7 190Ps S LINE

14 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 21:37 Shitorja ,

AUDI A5 SPORTBACK 2.0 TDI 150KS AVTOMATIK LED NAVI

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Mar 19:02 , ,

AUDI A5 SPORTBACK 170KS 2.0 TDi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 12:44 Shitorja , ,

Audi A5 Sportback 3.0 TDI 272ks Quattro Sport Automatic Tipt

42 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Shk 11:50 ,

AUDI A5 2.0 S LINE 2017GOD

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 16:30 , ,

Audi a5 3.0 tdi s.line Quattro

9 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 00:43 Shitorja ,

AUDI A5 S LINE 3.0 TDI QUATTRO (CH)

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 13:50 Shitorja ,

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 190HP S-TRONIC

31 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Shk 01:04 , ,

Prodavam Audi A5

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Shk 17:17 ,

AUDI A5 3.0TDI / 239KS / SPORTBACK / 2011 GOD.

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 09:51 ,

AUDI A5 COUPE 3.0 TDI QUATTRO

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 23:00 ,

AUDI A5 3.0 TDI 2013

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 18:47 , ,

AUDI A5 3.0 QUATTRO

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:49 , ,

Audi A5 S line

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Dhj 18:24 , ,

AUDI A5 3.0 TDI 2 X S- LINE Black Edition

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 18:59 Shitorja ,

AUDI A5 2.7TDI EURO5 -09 ELIT AUTO

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 15:28 Shitorja ,

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 150HP S-TRONIC

31 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Dhj 13:16 Shitorja ,

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 150HP

34 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Dhj 11:01 Shitorja ,

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 150HP

20 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 01:09 , ,

Audi a5

160 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 13:44 Shitorja ,

AUDI A5 Sportsback 2.7 V6 TDI 140 KW -10

13 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 15:11 ,

Audi A5 3.0TDI Sportback 2xSline Facelift

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 12:26 ,

AUDI A5 2.0 TDI 170HP-S-LINE-SO SERVISNA KNISKA-10

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 13:15 ,

Audi A5 2.7 dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 18:50 ,

AUDI A5 2.0TDI 177KS SPORTBACK FULL OPREMA -2012 !

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Tet 01:27 , ,

AUDI A5 3.0TDI 239PS QUATTRO SPORTBACK

15 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 10:35 ,

Audi A5 2.7 dizel -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 21:23 Shitorja ,

AUDI A5 2.0 TDI 143 ks 2011 God.

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 08:47 , ,

Audi A5 moze i zamena

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Tet 16:41 ,

Audi A5 3.0tdi S-LINE Sportback Facelift Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 23:49 Shitorja ,

AUDI A5 2.0 TDI 170 ks. 2010 god

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 15:16 , ,

Audi A5 -09 255hp

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 11:44 Shitorja ,

Audi A5 3.0TDI Quatro x3 Sline

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 17:07 , ,

Audi A5 3.0tdi quattro

123 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 20:50 , ,

AUDI A5 2.7 TDI -10 S Line

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!

Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mk


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A5 | ##LOCATION##juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione