Berovë | Makina | Vetura | Audi | QUATTRO | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


09 Shk 19:48 Vetura , Tetovë

Audi Quattro itno i povolno

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 13:30 Vetura , Shkup , Kisella Voda

AUDI A5 QUATTRO COUPE SPORT

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 22:02 Vetura , Kumanovë

Audi QUATTRO 2.5

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 13:19 Vetura , Kumanovë

Audi QUATTRO

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 11:42 Vetura , Shkup , Centar

Audi A4 Quattro 2.5 tdi odlicna sostojba -01

3 600 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 09:49 Vetura , Prilep

Audi QUATTRO -00 itno

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 15:51 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Audi A4 1.9 tdi-97 moze i zamena za pomalo

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:08 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Audi QUATTRO -06 itno

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Mar 18:55 Vetura , Shkup , Karposh

Audi 6 Quattro -99 vo odlicna sostojba

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim