Çuçër-Sandevë | Makina | Vetura | Audi | TT

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


27 Dhj 11:50 , ,

Audi TT 2.0 Turbo

13 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Tet 22:12 , ,

AUDI TT Cabrio 1.8 Turbo

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Tet 21:40 , ,

Audi TT

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Gush 14:29 , ,

Audi TT 1.8T 180ks benzin plin -01 mozna zamena

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 19:51 ,

Audi TT 2.0tfsi 200ks -08

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 20:43 , ,

AUDI TT TFSI -07

11 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 15:03 , ,

AUDI TT

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 23:23 , ,

Audi TT 1.8T

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Nën 11:23 , ,

Audi TT 1.8T 180ks so Plin

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 13:51 , ,

AUDI TT ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim