Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Audi | Dellçevë

TT , 1
100 , 1
A2 , 1
A3 , 27
A4 , 29
A5 , 2
A6 , 26
A7 , 1
A8 , 2
Allroad , 1
Q5 , 1
Q7 , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Dellçevë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Audi | Dellçevë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Qer 21:35 ,

AUDI A4 2.0 TDI

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 20:21 Shitorja ,

Broker Auto

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 11:08 Shitorja ,

Nov uvoz na avtomobili

1 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 07:37 Shitorja ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks.2005 G.S-Line!!?

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 20:20 ,

Audi A4 2.0tdi

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 23:31 Shitorja ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks.2004 god

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 16:32 Shitorja ,

AUDI A7 3.0 TDI QVATRO 265 ks.2011 god

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 19:32 Shitorja ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks.2004 god

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 07:02 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 143 ks -08 S-Line

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 08:46 Shitorja ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks 2005 god

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 22:21 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2006 god

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 05:46 ,

Audi q5 3.0

1 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 19:06 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2005 GOD

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 23:00 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2004 god.

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 22:47 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2005 god

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 22:56 Shitorja ,

AUDI A6 2.0 TDI 140 ks 2005 god

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 23:09 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2005 god

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 21:23 Shitorja ,

AUDI A5 2.0 TDI 143 ks 2011 God.

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Tet 23:49 Shitorja ,

AUDI A5 2.0 TDI 170 ks. 2010 god

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 23:00 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2006 GOD

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 07:43 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 140ks -05

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 15:28 ,

Audi A4 S-line

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Korr 18:03 ,

Audi A6 2.5 tdi 180ks 4x4

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 02:43 ,

Audi A4 S-line

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Maj 21:32 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -07 S LINE

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 08:05 ,

Audi A4 1.8T

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 08:08 Shitorja ,

AUDI A2 1.4 TDI 90 ks -05

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 17:59 Shitorja ,

AUDI A6 1.9 TDI 110ks -98

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 23:40 Shitorja ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks -05

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Jan 19:00 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Jan 18:04 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 21:16 Shitorja ,

AUDI A6 2.0 TDI 140 ks -07

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 17:17 ,

Audi A6 Avant

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 11:36 ,

Audi 100

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 16:51 ,

Audi A6

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 16:20 ,

Audi A6

3 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 21:57 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 21:57 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 21:57 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 18:12 ,

Audi A4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 22:51 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 23:53 Shitorja ,

AUDI A6 1.9TDI 110KS -98

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:06 ,

Audi A6 kako novo

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 23:00 ,

AUDI A4 2.5tdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 23:25 ,

Audi A4

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 14:11 ,

Audi A6 bez motor

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 20:06 ,

Audi A3 19 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 20:09 ,

Audi 4

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Shk 17:41 ,

Audi A3 1.9TDI 77KW

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:53 Shitorja ,

AUDI A6 1.9 TDI 110 ks -99

4 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Dellçevë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione