Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Audi | Gostivar

S-modele , 1
TT , 1
100 , 2
80 , 3
A1 , 2
A2 , 4
A3 , 23
A4 , 129
A5 , 9
A6 , 87
A7 , 5
A8 , 13
Allroad , 2
Q3 , 1
Q5 , 3
Q7 , 7
TT , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Audi | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Pri 20:44 ,

Audi A6 s Line Euro6

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 12:37 ,

Audi A4 2.0 tdi 170hp

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 23:57 ,

Se izdava deloven prostor

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 18:23 ,

Audi A8 4.2 tdi quattro 351ps 2012

26 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 19:13 ,

AUDI A6 3.0 QUATRO

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 10:23 ,

A6 2.5tdi 180HP

2 666 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 13:32 ,

Audi A4 B6

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:37 ,

Audi A4 nov model kupen vo Audi-Skopje prv gazda

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 18:38 , ,

audi a4

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 13:19 ,

audi A6

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 22:30 ,

audi A6

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 17:12 ,

audi q7 3.0d 2x sline

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 13:31 ,

Audi A2

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 13:15 , ,

Audi A4 redesigne 1.9 TDI / 81KW

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Tet 10:27 ,

AUDI A4 B71.9 TDI

456 789 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 11:50 ,

Audi A4 -02

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 14:35 ,

AUDI A4 2.0 -08 AUTOMATIC

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:24 ,

AUDI A4

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 20:04 ,

Audi A3 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 16:31 ,

Audi A3

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 00:27 ,

Audi A4

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Gush 00:36 ,

Audi A4

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:36 ,

Audi A4

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:36 ,

Audi A4

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:36 ,

Audi A4

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:36 ,

Audi A4

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:35 ,

Audi A4

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:35 ,

Audi A4

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:35 ,

Audi A4

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 12:33 ,

Audi A7 Quattro -11

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 10:06 ,

AUDI A4 1.9 TDI

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 18:56 ,

Audi A5 s-line

17 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 21:53 ,

Audi Q5 2.0 tdi QUATTRO

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 23:59 ,

Audi a3 2.0 dsg s-line 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 23:53 ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 04:29 ,

Audi A5 2016

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Qer 18:40 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 2x S-line

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 17:16 ,

3 ubavi avtomobili so povolna cena

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 21:07 , ,

Moze zamena

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 02:36 ,

Audi A6

6 900 EUR

23 Mar 18:36 , ,

Audi tip top regj 10 meseci novi gumi sfe noovo

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 22:49 ,

Audi A3 SPORTBACK 2.0 TDI

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 08:24 ,

Audi A7

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 18:26 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 11:00 ,

Audi A6 S line Quattro 3.0TDI 272ps Matrix Led

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Dhj 12:02 ,

Audi A6

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 18:12 ,

Audi A4

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Tet 18:18 , ,

Audi A4 1.9 tdi -97

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 12:37 , ,

Audi A4

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 22:44 , ,

Аudi А6 3.0 quatro -05

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione