Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Audi

TT , 58
100 , 24
200 , 4
80 , 88
90 , 1
A1 , 5
A2 , 62
A3 , 1248
A4 , 2424
A5 , 199
A6 , 1556
A7 , 91
A8 , 224
Allroad , 21
Cabriolet , 8
Coupé , 2
Q3 , 22
Q5 , 61
Q7 , 165
QUATTRO , 13
R8 , 3
TT , 18

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Audi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Shk 20:55
Link:
, ,

Audi A5

123 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 14:43
Link:
,

OTKUP NA MOTORNI VOZILA

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Shk 14:32
Link:
,

Audi

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 13:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:12 ,

Audi A6

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja , ,

AUDI A4 2.0 TDI EXECUTIVE NAVI AVTO MIRO

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:02 ,

Audi A6

6 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 , ,

Audi A7 Quattro 3.0 272hp 2x S Line -16

46 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:07 ,

KUPUVAM ZDRAVI I HAVARISANI AVTOMOBILI. SEKAKVI

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:06 Shitorja ,

AUDI A5 2.7 TDI S-LINE ABT 300KS -09 MT Auto

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:02 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS NAVI LED S-LINE -09 MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:00 Shitorja , ,

Audi A3 2.0Tdi(140Ps) “TOP SOSTOJBA”

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 ,

AUDI A4 QUATRO 3.0

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:50 ,

AUDI A5 2.0 S LINE 2017GOD

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:31 Shitorja , ,

AUDI A4 2.0 TDI EXECUTIVE NAVI AVTO MIRO

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:19 ,

Audi A6 -12

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Shitorja , ,

Audi A3 1.9TDI (77kw)go2009 FACELIFT SportBack TOP SOSTOJBA

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:12 ,

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:57 , ,

Audi A4 2.0 tdi

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Shitorja , ,

Audi A6 2.0TDI Facelift Avtomatik Registrirano Euro 5

8 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:46 Shitorja , ,

Audi A4 1.9TDI 116ks Avant Uvezeno CH 2006

4 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 ,

Audi A4 2.0tdi -08

8 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 , ,

Audi A3 Sline 8P

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:32 ,

Audi a3 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Avtomatik

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:25 ,

AUDI A6 ODLICNA SOSTOJBA

11 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:15 , ,

Audi A4 TDI -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:45 ,

Audi A3

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:26 ,

Audi A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:28 , ,

Audi A4 1.9 -01

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:25 , ,

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 ,

AUDI A6 2.0TDI 2005

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35
Link:
,

Audi A4 S-line 2.0TDI Ultra 150hp 2016 S-tronic

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

Audi A6 2.0 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 , ,

Audi A5 3xS line Quattro 2013 Full Oprema

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:54 Shitorja , ,

AUDI A4 2.0TDI S-LINE PRV SOPSTVENIK PORSCHE SKOPJE

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:43 ,

Audi A6 2.5 TDI Quattro -Full Oprema- S Line

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro S - Pro Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:16 ,

Audi a8 4.0 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:36 , ,

AUDI A4 2.7

12 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:18 ,

Audi A3

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 , ,

Audi Q7

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:45 ,

Audi A6 s Line Euro6

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:33 , ,

Audi A5 quattro 3.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:47 , ,

Audi A3 dizel 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:43 Shitorja ,

Bmw 525 disel 2005god,Full oprema..

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!

Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mk


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Audi | ##LOCATION##juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim