Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Audi | Shtip

S-modele , 1
A3 , 21
A4 , 40
A5 , 6
A6 , 55
A7 , 1
A8 , 4
Q3 , 2
Q5 , 2
Q7 , 7

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shtip , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Audi | Shtip ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:47 ,

Audi A8 4.0

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:19 ,

Audi A6 -12

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:27
Link:
,

Audi A6 2.0TDI 177HP

15 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:57 ,

AUDI A4 2.0 OD NOVITE MODELI

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 22:49 ,

Audi A6 tdi Quatro -06

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 16:54
Link:
,

Audi A6 2.0tdi 177hp

15 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 17:48 ,

Audi A3 1.6tdi 105ks 2014

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 19:07 ,

Audi A3 1.6 benzin

999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:33 Shitorja ,

Audi A5 3.0 TDI 3x S-Line 150 kw 2013

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Tet 22:16 ,

Audi A3 2.0 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 12:59 Shitorja ,

Audi A4 tdi 105kw 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 11:02 ,

Audi A4

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 21:14 ,

Audi a6

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 15:05 ,

AUDI A6 3.0 QUATRO S-LINE -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 13:47 Shitorja ,

Audi A6 -08

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Nën 13:44 Shitorja ,

AUDI A5 Sportsback 2.7 V6 TDI 140 KW -10

13 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 16:20 ,

AUDI A4 2.0 143 KS -10

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 12:02 ,

Audi A6 2.0 tdi 140 hp -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 21:46 ,

Audi A3 1. TDI 110hp

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 23:11 ,

SE PRODAVA AUDI A3 2.0 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 23:59 ,

Audi A6 C5 -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 15:14 ,

Audi A6

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 21:18 ,

AUDI A4 2.0 tdi -05 moze zamena

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 21:18 ,

AUDI A4 2.0 tdi -05 moze zamena

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 18:11 ,

Audi A5 Sportback 3.0 TDI Quattro

15 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 13:48 ,

AUDI A4 1.9 TDI REDESIGN

2 590 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 20:01 ,

Audi A4

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Nën 18:34 ,

Audi Q3

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Nën 16:28 ,

Audi A4 1.9 TDI 1997 110KS 81KW

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 17:58 ,

Audi A4 1.9 Tdi 90ks/66 kw -97

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Tet 16:47 ,

Audi A4 1.9 81Kw 110Ks

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 23:38 ,

Audi A4 -02 facelift nadgradena

2 990 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 16:11 ,

Audi A3 1.9 66KW 90KS

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 17:00 ,

AUDI A6 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 13:40 ,

Audi A5 2.0 TDI

15 300 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 13:37 ,

Audi A3

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 12:32 ,

Audi A6 - 3.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:09 ,

Audi A4

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 20:02 ,

Audi A6 3.0

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 23:06 ,

Audi A4

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 14:31 Shitorja ,

Audi A6 2.0 TDI 140 KS

6 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:11 ,

AUDI A6 2.7TDI PREKRASNO MOZE ZAMENA

6 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 12:38 ,

Audi А5 2.0

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 18:32 ,

AUDI A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 22:22 ,

Audi A6 s line

7 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 18:23 ,

Audi A6 2.7 Quatro

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 12:41 ,

Audi q7 s line -10 kamera panorama crov moze zamen

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 11:31 ,

Audi Q5 Quattro 2.0 173KS DIZEL

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Tet 15:18 ,

AUDI A6 KAKO NOVO

25 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Shtip nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione