Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Audi | Strumicë

S-modele , 1
80 , 6
A2 , 1
A3 , 5
A4 , 65
A5 , 5
A6 , 66
A7 , 3
A8 , 9
Cabriolet , 1
Q5 , 3
Q7 , 8
TT , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Strumicë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Audi | Strumicë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Pri 19:18
Линк
Shitorja ,

Audi A4 quattro 3.0 tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 09:03 ,

Audi A4 2.0 tdi 2006

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 03:47 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 19:18 Shitorja ,

Audi A4 quattro 3.0 tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 22:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 20:53 ,

Audi A5 dizel 2011

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 21:55 Shitorja ,

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO ,,ENTERIERAUTO,,

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:52 ,

Audi A6 2.7tdi

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 14:22 ,

Audi A4 2.0 TDI 2006 140ks

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 10:37 ,

Audi A4 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 00:38 ,

Audi a6 2.7 tdi 6800 eur

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 19:45 ,

Audi a5 3x S LINE

17 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 22:52 ,

Audi A4 2.0 tdi 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 00:21 ,

AUDI A6

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 08:42 ,

Se prodava AUDI model A8 3.0 moknost 258 kw.

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 17:56 ,

Audi А4 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 13:06 ,

AUDI A4 2.0TDI -06

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 09:23 ,

AUDI A6 2.0TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 05:45 ,

СЕ ПРОДАВА

2 600 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Dhj 20:39 ,

Audi A4 2.7 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 20:48 ,

Audi A6 2.0 tdi top servisirana!!!

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 17:48 ,

Audi A4 2.0 103kw 140ks -05

35 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 09:11 ,

Audi A4 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 19:20 ,

Audi A6

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 12:41 ,

Audi A5 3.0 TDI S-Line

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 01:32 ,

AUDI A6 -12

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 12:10 ,

Audi A6 s line full oprema

7 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 21:19 ,

A8 quattro 4.0tdi

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 18:48 ,

Audi A6 2.0

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 15:25 ,

Audi A6

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 18:34 ,

Audi A8 4.2tdi so najvisoko nivo na oprema

20 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 20:02 ,

Audi A4 2.0 TDI S-line -10

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 16:44 ,

Audi A5 ITNO

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 08:53 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 22:44 ,

Audi A3

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 17:29 ,

Audi A4

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Gush 20:35 ,

Audi A4 2.0. TDI 143 ks

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Gush 15:32 ,

Audi A4

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Gush 14:49 ,

Cabriolet Audi 4

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Gush 19:31 ,

Audi A6 2.7 TDI

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 23:15 ,

AUDI Q5 SLINE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 22:23 ,

Audi A4

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Korr 17:26 ,

Audi A6 allroad -11

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 11:11 ,

Audi A6 3.0tdi quttro 232ks -07

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 14:32 ,

Audi A5 odlicna sostojba

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 15:57 ,

Audi A 7 3.0

29 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Qer 15:32 ,

AUDI A6

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 21:30 ,

Audi A4 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 20:59 ,

Audi A6 3,2 benzin vo odlicna sostojba

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Strumicë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione