Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | BMW

315 , 2
316 , 159
318 , 463
320 , 1781
323 , 27
324 , 10
325 , 80
328 , 34
330 , 297
335 , 15

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | BMW | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Maj 13:36
Link:
, ,

BMW 320d 184 ps Modern

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 22:10
Link:
, ,

BMW 320d 177 ks 2008 godina

1 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 10:22
Link:
Shitorja , ,

BMW 330 245ks Facelift M-Paket 2009

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:21 Shitorja , ,

BMW 318d AutoMilano 6meseci garancija

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:19 Shitorja , ,

BMW GT 318 2.0D 140ks 2016 automatik exclusive odlicno

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:15 Shitorja , ,

BMW GT 318 2.0D 140ks 2016 automatik exclusive odlicno

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:06 Shitorja ,

BMW 320D 163KS NOV UVOZ -06 MT Auto

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:05 ,

BMW 320 D -10 model 177ks

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 , ,

Bmw 320d model e 90 automatik

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:40 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:39 , ,

BMW 525

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:14 ,

BMW 320d XDRIVE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 ,

BMW 316 Ti Compact

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 ,

BMW 330

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:52 ,

BMW 325 dizel

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:48 ,

BMW 330

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:01 , ,

BMW 320D 177 HP FACELIFT

9 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:44 ,

Bmw 320d coupe 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:04 ,

BMW 320

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 Shitorja ,

BMW 320D 163ks sest brzini koza 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:07 Shitorja ,

Bmw 320D 163ks 6 brzini koza 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:19 ,

Bmw f30 320d 184KS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:37 , ,

BMW E46 325ci M tech 2

7 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:13 , ,

BMW 320D 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:08 , ,

BMW 320D 2006

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:02 Shitorja , ,

Bmw 320d 2008 6 brzini neuvezuvan prv sopstvenik

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:52 ,

BMW e46 330d

7 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:13 ,

BMW 320D E90 Full M Packet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:03 ,

BMW 330 Diesel 300 Ps 500 newtonmeter

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 03:34 , ,

BMW 320D

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 03:32 ,

BMW 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:31 ,

BMW 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:19 ,

BMW 318

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:08 , ,

BMW 330

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:33 ,

BMW 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:28 ,

BMW 320d sport

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 20:21 ,

BMW 320d

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Maj 17:17 ,

Bmw 320 coupe automatic

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 17:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 15:40 ,

BMW 316 compact

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 13:57 ,

BMW 320

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 13:15 Shitorja , ,

BMW 320d 163ks avtomatik 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 13:13 Shitorja , ,

BMW 320d 163ks NAVIGACIJA MOBIL STEF

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 13:09 ,

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:34 ,

BMW 320D MODERN LINE -14

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 11:44 ,

BMW 320D Modern-Line 2014

11 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 11:10 , ,

BMW 320

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 11:02 , ,

Bmw 320 dizel, -15 115000km 190 ks automat

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 10:32 ,

BMW 318 D 2008 uvoz od DE

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 10:22 Shitorja , ,

BMW 330 245ks Facelift M-Paket 2009

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 08:36 , ,

Bmw 320 D so full panorama inter guma

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 08:32 , ,

Bmw 318 D socuvan inter guma

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | BMW | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione