Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | BMW | Gostivar

518 , 1
520 , 27
523 , 3
524 , 1
525 , 31
528 , 2
530 , 71
535 , 10
550 , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | BMW | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 12:20 Shitorja ,

Bmw 530 xDrive 4x4 facelift kobra menuvac

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Shitorja ,

Bmw 530 xDrive 4x4 facelift kobra menuvac

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 ,

BMW 525 D

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:39 ,

Bmw 530 d

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:42 ,

Bmw 520 dizel socuvano

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:42 ,

BMW 530D

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:13 ,

BMW 520d -06 moze zamena

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 10:39 ,

Bmw 530d e60 automatic

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 15:57 ,

Bmw 535 -12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 22:37 ,

bmw e39 530dizel zamena za avtomatik

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 17:06 ,

bmw 525d e60 2005 ekstra sostojba ekstra cena

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 05:47 ,

Bmw 530 Mpaket FACELIFT

1 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 19:39 ,

Bmw 530d M-paket2008god

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 11:01 ,

BMW 535d m packet -09

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 01:02 ,

Se prodava bmw 525

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 08:01 ,

BMW 525tds -00

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 23:22 ,

Bmw 525

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 00:28 ,

BMW 525

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Gush 17:16 ,

Bmw 530D 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:27 ,

BMW 520i

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 17:21 ,

BMW 530 xDrive M 2012 full

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 10:10 ,

BMW X5

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 23:47 ,

Bmw 525d 4x4 -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 20:20 Shitorja ,

Bmw 530 xd

11 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 12:00 ,

BMW 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 17:17 ,

BMW 525

20 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Dhj 09:05 ,

BMW 520 series

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 17:35 ,

BMW 530Xdrive 258ps M-packet -11 F10

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 17:22 ,

BMW 530 zamena za malo avtomatik

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 20:24 ,

BMW 530Xdrive F10 258ps 8brzini -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 19:36 ,

BMW 530 -00

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 15:11 ,

Bmw 530 Xdrive

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:21 ,

BMW 530 D -13 MK Tablici ITNO

21 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 19:24 ,

BMW 525d full oprema

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 16:22 ,

Bmw 525d faceliift

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 10:23 ,

BMW 530 XD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 18:43 ,

BMW 523i

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 15:23 ,

BMW E60 535D -08 Facelift M-paket

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 23:53 ,

BMW 520 DIZEL

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 18:54 ,

BMW 530 d

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 21:02 ,

BMW 520 D 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 20:17 ,

BMW 530 x drive

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 20:21 ,

BMW 520d

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Qer 17:41 ,

BMW 523i

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 14:34 ,

BMW 525

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 12:38 ,

BMW 520i

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 13:28 ,

BMW 535

14 000 EUR

01 Maj 20:20 ,

BMW 525

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 10:25 ,

BMW 525

6 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 17:30 ,

BMW 535d 286 kol full m sport oprema

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione