Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | BMW

X1 , 77
X3 , 260
X4 , 3
X5 , 531
X6 , 95

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | BMW | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Maj 00:40
Linku:
,

bmx x3

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 19:53
Linku:
, ,

Bmw X5 2013 xDrive 50i neuvezena M-car

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Maj 14:32
Linku:
,

BMW X3 dizel 2007

123 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:39 , ,

BMW X5 218HP redesign

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:32 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:24 Shitorja ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:04 , ,

BMW X5

7 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:06 ,

BMW X1 18D 143 ks M-paket od CH

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:48 ,

BMW X3

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:09 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:26 Shitorja , ,

BMW X5 4.0d 313Ps 2015 Panorama

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:56 ,

BMW X5 M paket moze zamena za stan vo Sk Centar

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 03:20 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -13

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:36 , ,

BMW X6

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:47 ,

BMW X5 Xdrive 3.5 d

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:57
Linku:
,

BMW X3 2.0d xDrive M sport M paket

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:28 ,

BMW X5

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:26 ,

BMW X1 18D 143KS X DRIVE

13 333 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:06 , ,

Bmw X3 3.0 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 Shitorja ,

BMW X1

12 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:14 Shitorja ,

BMW X1

12 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:04 ,

Bmw X3 110kw 150ks 2007 dizel

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -14

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:05 , ,

BMW X3 mozna/zamena

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:32 ,

BMW X6 3.0D 245ks Sportpaket

36 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:43 , ,

BMW X1 2.0 105kw -11

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:26
Linku:
,

Bmw X5 E70 3.0d 2008

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:54 ,

BMW X1 X-DRIVE 2.0 177KS -11

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:18 , ,

BMW X1

20 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:05 , ,

BMW X5 3.0D XDrive 300KS

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 04:55 ,

BMW X5 xdrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Maj 23:56 , ,

BMW X5 3.0.D

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 23:11 ,

BMW X1 2.0D 177KS X-DRIVE

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 22:52 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 19:54 Shitorja ,

BMW X1 2.0d 150ks xdrive euro6 x line moze zamena 2018

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 19:53
Linku:
, ,

Bmw X5 2013 xDrive 50i neuvezena M-car

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Maj 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 15:49 , ,

BMW X1 sDrive 18D

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 14:45 Shitorja ,

BMW X6 3.5 Xdrive 2009!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:16 ,

BMW X1 18D 143KS X-DRIVE M-PAKET

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 12:19 Shitorja ,

BMW X6 3.5 x drive

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 11:52 ,

BMW X3 2.0D 150ks facelift 4x4 XDrive Bixenon 2007

7 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 11:28
Linku:
,

BMW X3 2.0D XDrive sportline

16 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 10:26 , ,

BMW X1 1,6 Sdrive 2017 Neuvezeno

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Maj 10:22 , ,

BMW X 5 dizel, 3.0 - M-pacet, so 300 ks

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 09:30 Shitorja , ,

Bmw X3 2.0D 150ks 4x4 128.800km Auto Kodeks

7 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 00:25 ,

BMW X1

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 00:14 , ,

BMW X5

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 00:03 , ,

BMW X3 2.0d MakKar

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | BMW | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione