Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | BMW | Dellçevë

Seri 1 , 3
Seri 3 , 26
Seri 5 , 14
Seri 7 , 1
X-modele , 8

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Dellçevë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | BMW | Dellçevë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 09:43 Shitorja ,

BMW seria 1 cupe 2.0d

6 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 Shitorja ,

Bmw seria 1 cupe 2.0d

6 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 20:08 ,

BMW 530 x-drive F10 2013 godina

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 21:00 ,

BMW 318 2.0disel 116ks 2004g

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 22:06 Shitorja ,

BMW 520D 184ks 2012

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 07:45 Shitorja ,

BMW 316 d.116 ks.F30 2013 god

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 21:57 ,

BMW 525 D 204 KS F10 BI-XENON, NAVI M-PAKET - 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:20 Shitorja ,

BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 god

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 08:01 Shitorja ,

BMW 320 d. 184 ks.2012 god

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 21:56 Shitorja ,

BMW 318 d.122 ks. 2006 God

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 07:35 Shitorja ,

BMW 318 d.115 ks.2005 god.

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 07:02 Shitorja ,

BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 God.

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 21:21 Shitorja ,

BMW 320 d.163 ks 2006 god

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 22:19 Shitorja ,

BMW X3 2.0 d.177 ks. 4x4 2007 god

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 22:02 Shitorja ,

BMW 320 d. 177 ks. 2009 god

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 23:38 Shitorja ,

BMW 320 d. 177 ks. 2011 God

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 21:07 Shitorja ,

BMW 525 D 177 ks -05

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 18:38 ,

BMW 318d -10 PERFEKTNO

7 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 13:46 ,

Bmw 320 -03

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 03:40 ,

Bmw 320 -03

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 19:36 ,

BMW 530D

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 07:24 Shitorja ,

BMW 525 d. 177 ks

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 19:35 Shitorja ,

BMW 320 d.163 ks. -06

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 17:41 ,

BMW 320D e46 PERFEKTNO

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 22:17 ,

BMW 320

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 18:27 ,

BMW X5

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 12:44 ,

Bmw 530 -04

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Sht 22:13 Shitorja ,

BMW 525 d 177 ks -05

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 14:37 ,

BMW X3 3.0

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 01:28 ,

BMW 730

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 21:55 Shitorja ,

BMW 530 d X-DRIVE 269 ks-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 23:36 ,

BMW X6 4.0D 306PS

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Jan 13:31 ,

BMW 318 143 ks

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 13:31 ,

BMW 320 X-Drive 184 ps

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 21:27 ,

BMW 320 X-Drive 184 ps

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 18:34 ,

BMW 530

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Sht 00:29 ,

BMW 535 280 ks

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 00:26 ,

BMW 120d

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 16:45 ,

BMW 320d

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 18:38 ,

BMW X3 2.0d 110kw

8 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 19:36 ,

BMW 320

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 23:57 ,

BMW 320 D 150kc so 6 brzini

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 20:45 ,

BMW 320

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 21:42 ,

BMW 320D 136ks

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 15:29 ,

BMW 530 -05

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 23:03 ,

BMW 530d 184ks -00 REGISTRIRANA DO 07/2017

3 690 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 00:42 ,

BMW 320 -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 18:21 ,

BMW 320d -00

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 10:56 ,

BMW 320d -10

13 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 20:13 ,

BMW 525 tds -94

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Dellçevë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione