Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | BMW | Gostivar

Seri 1 , 23
Seri 3 , 212
Seri 5 , 145
Seri 6 , 3
Seri 7 , 18
M-modele , 9
X-modele , 82

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | BMW | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 08:38 ,

BMW 525 D

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:39 ,

BMW X5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:36 ,

BMW X5 E53 2006 redizajn 218ks panorama full

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:32 ,

BMW X5 e53 2006 redizajn full panorama top sostojba

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:25 ,

BMW x5 e53 2006 redizajn full panorama top sostojba

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:05 ,

BMW 320 D -10 model 177ks

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:42 ,

BMW 530D

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 20:34 Shitorja ,

Bmw 730d

22 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 23:19 ,

BMW 318

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 00:11 Shitorja ,

BMW 320 D 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 13:50 ,

Bmw 520 dizel socuvano

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 03:35 Shitorja ,

BMW X1 20sDrive PDC/NAVI/Bi-Xenon- FULL!

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 14:05 ,

BMW x5 facelift 2011

19 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 22:09 Shitorja ,

Bmw 118D 6 brzini uvoz od Svajcarija extra socuvano

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 19:23 Shitorja ,

Bmw X5 3.0si 272hp lpg moze i zamena

13 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 21:40 Shitorja ,

Bmw 530 xDrive 4x4 facelift kobra menuvac

9 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:14 ,

Bmw 320D E90

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:13 ,

BMW 520d -06 moze zamena

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:37 ,

Bmw x3

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 21:17 ,

BMW X3

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 14:22 Shitorja ,

Bmw 320d

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 10:39 ,

Bmw 530d e60 automatic

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 08:50 ,

BMW E46 320D 2.0 150KS

3 700 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 10:39 ,

BMW E46 320d 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 15:09 ,

Se prodava BMW E90 320d 163ks

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 09:49 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Shk 21:34 ,

BMW e30 325i Old timer

10 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 16:53 ,

Bmw 320 facelift

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 20:31 ,

BMW X3 3.0d 2006 automatic

11 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 15:57 ,

Bmw 535 -12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 01:41 ,

BMW 730D

23 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 09:53 ,

BMW 318 DIZEL -07

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 20:25 ,

BMW X5 30d

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 22:37 ,

bmw e39 530dizel zamena za avtomatik

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 17:06 ,

bmw 525d e60 2005 ekstra sostojba ekstra cena

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 10:01 ,

Bmw

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 05:47 ,

Bmw 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 18:58 ,

BMW X5 3.0D X Drive 7 SEDISTA

14 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Jan 05:47 ,

Bmw 530 Mpaket FACELIFT

1 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 19:39 ,

Bmw 530d M-paket2008god

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 11:01 ,

BMW 535d m packet -09

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 13:17 ,

BMW 330 D -06

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 17:18 ,

Bmw 420 SPORTLINE 2015

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 01:02 ,

Se prodava bmw 525

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 21:32 ,

BMW X3 3.0 SD 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione