Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 418
Seri 3 , 2896
Seri 5 , 1874
Seri 6 , 26
Seri 7 , 306
Seri 8 , 1
M-modele , 90
X-modele , 967
Seri Z , 18
2002 , 2
i8 , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | BMW | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Qer 00:36
Линк
, ,

BMW M3 E90 420ps V8 Competition

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 09:35
Линк
, ,

BMW X5 dizel 3.0 MPaket 300ks

13 900 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:50
Линк
,

BMW E60 530d 2006 231ks

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 05:31 , ,

BMW 530 d -04

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:55 ,

BMW X5 xdrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 04:25 ,

BMW 530

7 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:03 ,

BMW 330 Diesel 300 Ps 500 newtonmeter

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:43 ,

Bmw 118M 2010 dizel

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:34 , ,

BMW 320D

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:32 ,

BMW 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:31 ,

BMW 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:45 ,

BMW 530d so full oprema

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:36 ,

BMW 530

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:26 ,

BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:14 ,

BMW 118D FACELIFT 2008GOD.

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 , ,

Bmw X5 3.0d 2005 dizel 110.000km

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:19 ,

BMW 318

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

BMW 120D Automatic 2006

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:11 ,

Bmw X1 2.0d 177ks x-drive

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:52 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:07 , ,

BMW 330

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 , ,

Bmw 730 mozna e zamena so vasa i moja doplata

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:33 ,

BMW 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 ,

BMW 320d sport

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:23 ,

Bmw X6 m-paket 3.5 286ks

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 , ,

BMW 740D XD

32 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:32 , ,

BMW 530

8 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:21 ,

BMW 320d

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:53 , ,

Bmw X5 2013 xDrive 50i neuvezena M-car

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:52 ,

Se prodava

1 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:21 ,

BMW 525 -05

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:49 ,

BMW 530 X DRIVE

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:48 , ,

BMW 520

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:18 ,

BMW 118 D Top Sostojba

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:54 ,

Bmw 535D M-packet sport 313ps 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:17 ,

Bmw 320 coupe automatic

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:14 ,

BMW 320D automatik 2006

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:57 , ,

Bmw X5 so 7 sedista panorama koza

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:43 , ,

BMW 530D F10

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:27 ,

BMW 5.25 D EXTRA KOLA İTNO

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:17 ,

BMW 118d -11 M paket M performance

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:49 , ,

BMW X1 sDrive 18D

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:49 , ,

GT BMW DIESEL X DRIVE 530 -14

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:41 , ,

BMW 118D vo odlicna sostojba

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:40 ,

BMW 316 compact

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:38 ,

BMW 318d Sport 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:50 ,

BMW E60 530d 2006 231ks

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | BMW | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione