Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | BMW | Veles

Seri 1 , 8
Seri 3 , 61
Seri 5 , 39
Seri 6 , 1
Seri 7 , 5
M-modele , 1
X-modele , 11
Seri Z , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Veles , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | BMW | Veles ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 21:05 ,

BMW 330

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 09:07 ,

BMW 530d -03

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 19:55 ,

BMW 525d m-paket

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Maj 13:32 ,

Bmw X5

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 13:18 Shitorja ,

BMW 730

57 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 13:18 Shitorja ,

BMW Z4

20 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 11:31 ,

BMW 118d 143ks

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Pri 01:44 ,

BMW 330 2007 moze i zamena

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 11:25 ,

Bmw 730d

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 17:57 ,

Se prodava

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 20:13 ,

BMW X3 2.0 150ks X-DRIVE!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 13:44 ,

Bmw

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 04:25 ,

Bmw e46

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 15:29 ,

BMW 530d

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 01:18 ,

BMW 525TDS

1 MKD

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 19:06 ,

Se prodava bmw x5

16 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 19:16 ,

Set za BMW X3 2.0 d

12 000 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 00:13 ,

Bmw 730LD

2 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 17:25 ,

BMW 645CI 333HP -05 MOZE ZAMENA

13 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 08:11 ,

BMW 320 coupe e92 2.0 170ks

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Shk 03:40 ,

BMW 316 brave

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Jan 16:59 ,

BMW 320D -00

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 19:38 ,

BMW 525 3.0 F10 3D NAVI 8 BRZINI BORDO KOZA

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 17:18 ,

BMW 530D Full Oprema

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 07:39 Shitorja ,

BMW 118 D Premiere -08

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 14:50 ,

BMW 320D Vo mnogu dobra sostojba

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 22:14 ,

BMW 320D

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 22:37 ,

BMW 320D

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 17:09 ,

BMW 316 e 46

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Sht 23:21 ,

BMW 320d vo dobra sostojba

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 17:21 ,

BMW 318 tds

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 20:07 ,

Bmw 525

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 09:11 ,

BMW 320d

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 18:57 ,

BMW 520d -07

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 20:01 ,

BMW 530 vo odlicna sostojba

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 13:35 ,

BMW Е 93 cabriolet od Mak-Kar so 101000km

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Maj 20:35 ,

BMW 530

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 15:23 ,

BMW 530 dizel

3 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 11:09 ,

BMW 330D AUTOMATIK FULL OPREMA PRVA FARBA UVOZ GER

7 550 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 01:05 ,

BMW 320 D 163ks NAVI FULL OPREMA UVOZ GERMANIJA

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 10:41 ,

BMW 325 e90

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 17:51 ,

Gumi

6 000 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 13:04 ,

BMW 318d

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 18:42 ,

BMW M5

11 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 15:43 ,

BMW X5 M-PAKET

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Jan 23:54 ,

BMW 525tds

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Jan 14:24 ,

BMW 320d E46

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Jan 20:14 ,

BMW 320D

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 18:01 ,

BMW 318 D

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 12:43 ,

BMW 318tds

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Veles nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione