Vallandovë | Makina | Vetura | Chevrolet | Captiva

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


17 Tet 15:30 Shitorja ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0D 150 KS KOZA 7SED-08.MT Auto

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 13:15 Shitorja ,

Chevrolet Captiva 2.0 TDCI 122 KS 2WD -08

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Tet 11:12 Shitorja ,

Chevrolet Captiva 2.0d neuvezena moze zamena

6 200 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 10:04
Линк
Shitorja , ,

Chevrolet Captiva LT 2.2 vcdi -11

12 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Tet 11:35 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 150 KS

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 10:36 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 VCDI

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 09:33 , ,

Chevrolet Captiva LT 2.2 vcdi -12

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim