Kavadar | Makina | Vetura | Chevrolet | Kalos

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


01 Jan 18:48 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 sx odlicna sostojba 11/2006

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Nën 11:49 , ,

Chevrolet Kalos vo Perfektna Sostojba

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Tet 17:13 ,

CHEVROLET KALOS 1.4 16V 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 14:06 , ,

Chevrolet Kalos

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Korr 22:33 , ,

Chevrolet Kalos

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 17:57 ,

Chevrolet Kalos -06

600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Qer 22:17 , ,

Chevrolet Kalos

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Qer 20:15 , ,

Chevrolet Kalos

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:08 , ,

Chevrolet Kalos

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim