Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Chevrolet

2500 , 2
Aveo , 150
Beretta , 1
Blazer , 1
Camaro , 6
Caprice , 1
Captiva , 124
Chevelle , 1
Cruze , 90
Epica , 8
Express , 1
Impala , 1
Kalos , 79
Lacetti , 16
Malibu , 1
Matiz , 50
Nubira , 6
Orlando , 2
Rezzo , 1
Spark , 166
Tahoe , 1
Trax , 2
Venture , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Chevrolet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:52
Линк
, ,

Chevrolet Captiva 2.2 diesel FWD prv sopstvenik

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 16:27 , ,

Prodavam Chevrolet Cruze

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:25 , ,

Chevrolet Trax 1.7 Automatic 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:52 , ,

Chevrolet Captiva 2.2 diesel FWD prv sopstvenik

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:52 Shitorja ,

Chevrolet Cruze navi 2.0 full 2010

5 300 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:04 , ,

CHEVROLET TRAX 1.7 Cdti - Automatic, Registriran - 2015god.

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:43 ,

Chevrolet Camaro SS 6.2 455ks

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 16:08 ,

Chevrolet Spark atest plin neuvezen so klima 2013

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 16:02 ,

Chevrolet spark 2013god.neuvezen so klima atestplin

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 12:13 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 19:03 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 benzin/plin

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 11:57 ,

Chevrolet Tahoe LTZ 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Maj 11:43 , ,

Chevrolet Kalos vo odlicna sostojba

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Maj 09:01 Shitorja ,

Chevrolet Captiva 2.0 vcdi 150ks koza 4x4 2009 MT Auto

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 14:16 , ,

Chevrolet Kalos 110.000km registriran do 2022

1 890 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Maj 18:20 Shitorja ,

Chevrolet Tacuma 2009

2 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 15:05 , ,

Chevrolet Spark 2004 registriran

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Pri 11:52 , ,

Chevrolet Spark 1.0 LPG

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 18:50 ,

Chevrolet Spark 2007 benzin i plin

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 01:45 , ,

Chevrolet Spark

1 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 01:40 , ,

Chevrolet Spark

1 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Pri 09:49 , ,

Chevrolet Aveo 2006

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 20:24 , ,

Chevrolet Aveo

1 900 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 02:52 ,

SEVROLET KALOS 1.2 BENZIN FUL OPREMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Pri 10:18 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 benzin i plin 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 16:27 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 CDTI 4x4 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 23:26 ,

Prodavam Chevrolet Cruze 2010god.

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 16:48 , ,

Chevrolet Aveo 2008

2 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 13:07 ,

Chevrolet Spark 2006

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Mar 20:17 ,

chevrolet epica

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 21:25 , ,

prodavam

4 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Mar 09:55 , ,

Chevrolet Malibu 2.0 dizel 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 08:58 , ,

Chevrolet Aveo 2007 od prv sopstvenik

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Mar 21:56 ,

Chevrolet captiva 2006 automatic

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:34 ,

ska prblem

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Mar 20:36 ,

Chevrolet Spark 2007

1 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Mar 20:11 , ,

Chevrolet Captiva 2.0D LS

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Chevrolet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione