Vallandovë | Makina | Vetura | Citroën | Друг модел

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


06 Tet 23:22 ,

Se prodava dijana

15 000 MKD

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Sht 09:38 Shitorja ,

DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE LINE BlueHDI

30 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 01:30 , ,

CITROEN C15 D

880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 06:41 ,

Delovi za dijana

2 500 MKD

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Gush 16:42 , ,

Citroen C4 Picaso Avtomatik

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Korr 12:04 , ,

Oldtimer

3 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 20:16 , ,

CITROEN X-TR 1.4 БЕНЗИН 90КС

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Dhj 20:09 ,

Citroen Pick up

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 19:26 , ,

Citroen Ami 8

500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Maj 09:00 Shitorja , ,

CITROEN C3 PICASSO -10

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim