Vallandovë | Makina | Vetura | Citroën | BX

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


24 Sht 16:29 Shitorja ,

CITROEN BX 1985 GODINI REALNI 60.000 KILOMETRI

400 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Korr 16:53 ,

Се продава ЦИТРОЕН БХ

30 000 MKD

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 21:55 , ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 19:21 ,

Citroen BX19 RD ispraven tehnicki vozna sostojba

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Korr 17:29 , ,

Citroen BX

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 17:25 , ,

Citroen BX

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Gush 14:18 Shitorja ,

CITROEN BX 16 TRS -87 ZA DELOVI

600 EUR Намалена цена

Viti: 1987
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim