Vallandovë | Makina | Vetura | Citroën | C4

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 13:25 , ,

Citroen C4 1.4 16v benzin -05

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:57 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 E-HDI 68KW TENDANCE PERFEKTNA

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:08 , ,

Citroen C4 neuvezuvan 1.4 benzin 90ks -06

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:00 ,

Citroen C4

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim