Vallandovë | Makina | Vetura | Citroën | CX

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


28 Dhj 02:49 , ,

Citroen CX odlicno socuvan

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Dhj 20:11 , ,

CITROEN C3 CX 1.4 I VO ODLICNA SOSTOJBA

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Korr 00:24 ,

Citroen CX 2,5 Dizel -70

800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim