Vallandovë | Makina | Vetura | Citroën | DS3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 09:16 , ,

Citroen DS3 1.2 PureTech Full Oprema -15

6 399 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:37 , ,

DS3 1.6THP DSPORT 56000KM NEUVEZUVANO

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Sht 13:35 Shitorja ,

CITROEN DS3 1.6 HDI -11

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 23:40 , ,

Citroen DS3, 1.6 so 120 KS i pominati 47 000 km

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Qer 10:24 , ,

Citroen DS3 1.6 120ks

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Sht 22:23 ,

Citroen DS3

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Mar 09:46 , ,

Citroen DS3

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 11:59 ,

Citroen DS3 -15

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 10:27 , ,

citroen ds3

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim