Vallandovë | Makina | Vetura | Citroën | GSA

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


08 Gush 14:48 ,

Citroen GS od -75 1.3 CLUB

350 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Pri 13:52 ,

CITROEN GSA OLD TIMER

Viti: 1980
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim