Kavadar | Makina | Vetura | Citroën | SAXO

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 04:06 , ,

Citroen Saxo i Lada Niva

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Jan 20:24 , ,

Citroen Saxo -99

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 18:39 , ,

Citroen Saxo 1.5D

1 199 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 10:52 ,

CITROEN SAXO 1.5D

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 20:32 , ,

Citroen Saxo

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 23:19 , ,

Citroen Saxo

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 21:08 , ,

Citroen Saxo 1.0 37KW

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 10:09 , ,

Citoren Saxo 1.5 -00 dizel

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim