Vallandovë | Makina | Vetura | Citroën | SAXO

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


09 Sht 19:41 Shitorja ,

CITROËN SAXO 1.6 VTS 16V 180KS TUNING-98

3 790 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Sht 14:29 ,

Citroen SAXO 1.5D Ekstra kola so klima

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 12:09 Shitorja , ,

CITROEN SAXO 1.1 REGISTRIRANO DO MAJ 2021

880 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 19:29 ,

CITROEN SAXO

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 00:51 , ,

Citroen Saxo,prv gazda so servisna kniska

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Korr 00:51 , ,

Citoen Saxo 1.5 D prv sopstvenik ,servisna kniska

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Korr 00:33 , ,

Citroen Saxo

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 00:24 ,

Prodavam Citroen Saxo

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 12:53 , ,

Citroen SAXO

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 19:31 , ,

Citroen Saxo 1.5D

1 000 EUR Намалена цена

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim